İş
Kervan Gıda’da toplu iş sözleşmesi görüşmeleri sonuçlandı
![](https://habertuzluca.com.tr/wp-content/uploads/2023/03/kervan-gidada-toplu-is-sozlesmesi-gorusmeleri-sonuclandi-laMwUiqP.webp)
Kervan Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.Toplu iş sözleşmeleri olumlu sonuçlandı.
Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan açıklamada, ‘ ‘Öz Gıda İş Sendikası (ÖZGIDA-İŞ) ile şirketimiz arasındaki toplu iş sözleşmesi görüşmeleri olumlu sonuçlanmış olup 24 aylık toplu iş sözleşmesi imzalanarak 01.01.2023 tarihi itibarıyla yürürlüğe girmiştir.”bilgi verildi.
Bu yazı ilk olarak Hibya Haber Ajansı’nda yayınlanmıştır.